Geciktirici Sprey Eczane Resmi Satış, Geciktirici spreyler 39 TL Kampanya Ürün Görseli

Aşk ve cinsellik

Aşk ve cinsellik Aşk ve cinsellik

Aşk ve cinsellik her ne kadar farklı kavramlar için de yer alan kelimeler olsa da aslın da birbirinden ayrılamaz olan 2 parçadır. Toplumumuz da aşk masun olan bir durumu nitelendirirken cinsellik ne yazık ki şehvet ve ihtirası barındıran bir kavram olarak görülmektedir. Cinselliğe toplumumuz da bu denli rahatsız edici bakılması be yazık ki insanların cinsel hayatlarının problemlerle dolmasına neden olmaktadır.

  Aşk ve cinsellik aslın da birbirlerine son derece bağlı olan iki kavramdır. Bir çok uzmana göre aşk ile yaşanan cinsellik ile aşk olmadan yapılan cinsellik arasın da çok büyük farklılıklar bulunmaktadır. Aşk ile yaşanan cinsellik kişilerin ruhlarının da birbirine geçmesini sağlarken aşksız olan cinsellik sadece bedenlerinin birbirlerine geçmesi demektir.

 Aşk ile cinselliği yaşayan kişiler birbirlerine daha çok bağlanmak da ve çok daha mutlu bir şekil de ilişkileri yaşanmaktadır. Düzenli olarak yaşanan cinsel hayat çiftlerin her zaman birbirlerine çok daha mutlu bir şekil de yakınlaşmasına yardımcı olmaktadır.

Aşk ve cinsellik konusun da, erkekler için ortaya atılan bazı iddialar ne yazık ki erkeklerin cinsel hayatların da mutsuz olmalarına neden olmaktadır. Cinsel mutluluk için aşk şart olan bir konudur. İnsanların sevdiklerini ve ruhlarını teslim edebilecekleri kişileri ile cinselliği yaşamaları her zaman çok daha iyi ve önemli olan bir konudur.

Cinsel hayatınız da mutlu olmak istiyorsanız siz de bu konulara karşı dikkatli olmalısınız. Cinsel mutluluğunuzun yok olmasına hiç bir zaman izin vermeyin.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )