Geciktirici Sprey Eczane Resmi Satış, Geciktirici spreyler 39 TL Kampanya Ürün Görseli

Cinsel Aktivite Sırasında Oluşan Sorunlar

Cinsel Aktivite Sırasında Oluşan Sorunlar

Cinsel aktivite sırasında karşınıza bir çok sorun çıkabilir. Bu sorunlardan birincisi belki de bileceğiniz gibi erken boşalmadır. Erken boşalma iktidarsızlık problemi gibi erkenden ortaya çıkmaz desek yalan olur. Bazen ilişkiye başlamadan önce ortaya çıkabiliyor ancak genel olarak penisin ilişkiye başladıktan sonra ortalama olarak 5 dakikadan önce boşalması yani çok erken orgazm olma işlemidir erken boşalma…

Cinsel Aktivite Sırasında Oluşan Sorunlar

Cinsel Aktivite Sırasında Oluşan Sorunlar

Bir çok erkeğin gerekli hazzı alamamasına neden olmaktadır. Ancak burada erkekler kadar kadınlar da mağdur olacaktır. Çünkü erken boşalma kadının da tatmin olmasını engeller. Kadın daha orgazm olamadan hatta tam doruk noktasına tırmanıyorken birden kendini boşluğa düşmüş gibi hissedecektir. Bu nedenle erken boşalmaya karşı çözüm yolları üretilmiştir.

Geciktirici ürünler de bunlardan biri olarak belirmektedir. Bizim sitemizden daha çok geciktirici sprey alabilirsiniz ancak isterseniz eros geciktirici krem satışı da yapabiliriz. Aynı zamanda geciktirici sprey eczanelerde de satılabiliyor ancak bunun için geniş çaplı bir araştırma yapmanız gerekebilir. Her eczaneye girip geciktirici sprey var mı diye sorabilir misiniz ondan da biz emin değiliz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )