Geciktirici Sprey Eczane Resmi Satış, Geciktirici spreyler 39 TL Kampanya Ürün Görseli

Cinsel ilişki sayısı ve sıklığı

Cinsel ilişki sayısı ve sıklığı Cinsel ilişki sayısı ve sıklığı

Erkekler de , bayanlar da birlikteliklerin de cinselliğe çok büyük önem vermektedir. Ancak zaman için de çiftler içlerinde ki tutkuyu kaybederler ve bunun sonucun da cinsel ilişki sayısı ve sıklığı düşmektedir. Cinsellik her ne kadar çiftleri birbirlerine daha da yakınlaştırsa da yaşam şartları bu durumu zaman zaman engelleyebilmektedir.

İlk evlendiğiniz zamanlar da içiniz de çok fazla cinsel istek olur ve bunun sonucun da çiftler neredeyse her gün cinsel birliktelik de bulunabilmektedirler. Bu durumun sonucun da da zaman için de yaşam telaşı, stres, iş hayatı, geçim sıkıntıları derken insanlar ne yazık ki cinsel yaşamlarına ayıracak zaman bulamamaktadırlar. Bu neden ile de sorunlar başlar ve cinsel ilişki sayıların da azalma yaşamaya başlarlar.

 Cinsel isteğin düşmesine genel de psikolojik olan problemler neden olmaktadır. Bu neden ile bu tarz sorunlar da psikolojik olarak uzman desteği almak gerekebilir. Sizler de cinsel hayatınız da ne kadar sıklıkla ilişkiye girmeme gerekiyor diye düşünüyorsanız bu durum rakam ile verilecek bir durum değildir kişilerin isteğine bağlıdır.

Cinsel ilişki sıklığı ve sayısı her zaman çiftlerin isteklerine göre gelişen bir durumdur. Cinsel hayatınızın her zaman mutlu bir şekil de geçmesini istiyorsanız cinsel isteksizlik gibi problemlere karşı dikkatli olmanız gerekmektedir. Cinsel istek sorunu her zaman erkeklerin de yaşayabileceği ve kurtulmak isteyecekleri bir sorundur. Bu neden ile yaşayan erkeklerin mutlaka zamanın da yardım almaları gerekmektedir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )