Geciktirici Sprey Eczane Resmi Satış, Geciktirici spreyler 39 TL Kampanya Ürün Görseli

Cinsel Performansınız Sporla Nasıl Artar ?

Cinsel Performansınız Sporla Nasıl Artar?

Esneklik ve güç, oyunun sayfalar arasında taze ve canlandırıcı olmasını sağlayan önemli roller oynamaktadır. Dolayısıyla eşinizi gerçekten şaşırtmak istiyorsanız, bu becerileri uygulamanız gerekir. İşte seksüel performansı artırmak için en iyi 5 egzersiz . Bunları egzersiz programınıza ekleyin ve eşinizin dünyasını kayda geçirin!

 

Egzersizlere ek olarak, cinsel gücü artırmak için en iyi takviyeleri öğrenin .

 

Sadece erkekler

 1. Çekme

PULL UPS

Çekmeceyi pratik yapmak, yatağınızda harika olmanıza yardımcı olacaktır. Niye ya? Çünkü kendi ağırlığınızı kaldırabilirseniz, sevgilinizi kesinlikle kaldırabilirsiniz. Ayrıca, pull-up’lar sırtınızı, omuzlarınızı, bisepsinizi ve triseps’lerinizi parçaladı, bu yüzden de estetik açıdan çekici bir cazibe elde edin.

 

 1. Renegade sırası

2_perf_sexual_prancharemada_850x300_h

Kızınızın üstünde kendinizi sağlam bir şekilde tutma beceriniz cinsel performansınızı önemli derecede etkiliyor. Sırt üstü egzersizi, bu yeteneği eğitme arayışınızdaki en iyi müttefiklerinizdir çünkü sırt, omuzlar, triseps ve pazı gücünüzü artıracak ve hareket alanı boyunca çekirdek aktif olarak ilerler.

 

 1. Plank

Tahta

Tahta, üst kolları, karınları, eğik çizgileri, kalçaları ve sersemlettirir; bunlar seks yaparken sizi dengeli tutmak için önemli kaslardır. Bu nedenle daha cinsel cüretkâr olmak istiyorsanız, bu egzersizi eğitim oturumlarına ekleyin.

 

 1. Köprü Taşı

Köprü

Köprü hareket temel, temel kalça ve glute egzersizidir. Bu egzersiz, seks sırasında nişanlı olduğunuz itme türlerini taklit edebilir ve kalça hareketinizi geliştirmenize yardımcı olabilir. Üstelik, kaslarınızı inşa etmenize yardımcı olur ve kadınları iyi bir popo olan bir erkek gibi tanıyor olursunuz!

 

 1. çömelmeler

bodur

Kız arkadaşını elinde tutarken duvara seks yapma fantezi oldukça yaygındır. Bununla birlikte, bu büyük miktarda güç gerektiren bir şeydir. Squats, bacağınızı ve sırt gücünüzü geliştirecek ve ağırlık taşıma sırasında ayakta kalmanıza yardımcı olacak. Bu alıştırmayı egzersiz rutinine ekleyin ve fantezinizi gerçekleştirin.

 

Sadece bayanlar

 1. Squats

bodur

Müthiş bir bacak ve glute toner egzersizi yanında, squatlar da libidonuzu enerjilenebilecek yerlere kan akışı verebilir. Ne kadar az oturursan, o kadar kazanırsın.

 

 1. Mutlu Bebek Poz

mutlu bebek pozu

Sayfalar arasındaki çeviklik için kendinizi hazırlamak için mutlu bebek poz sırrıdır. Birçok cinsel pozisyonda aşırı derecede tehlikeye giren adductor kaslarını ve hamstringlerini gevşeterek omurganın gerginleşmesini sağlar.

 

 1. Köprü Taşı

Köprü

Cinsel ilişki sırasında çekirdeğiniz, kalçalarınız ve sinir bozularınız sürekli etkiliyor. Dolayısıyla, hareketliliğinizi artırmak ve çarşaflar arasındaki hareketlerle daha rahat olmasını istiyorsanız, bu kasları güçlendirmek önemlidir. Köprü hareketini deneyin! Yapması kolaydır ve cinsel performansınız için harikalar yaratacaktır.

 

 1. İtin

Şınav

Seksin eğlenceli ve dinamik olması gerekiyor: her zaman farklı pozisyonlar arasında ileri ve geri gidersiniz! Sık sık değiştirmek için göğsünüzde ve kollarınızda güce ihtiyaç duyacaksınız. Püskürtmeler, size her cinsel pozisyonda sarsmanıza yardımcı olan artmış dayanıklılık sağlar.

 

 1. Plank

Tahta

Tahta, üst kolları, karınları, oblikleri, kalçaları ve kalçaları çalışır; bunlar, seks yaparken kendinizi istikrarlı tutmanıza yardımcı olan önemli kaslardır. Yani, daha cinsel olarak kendinden emin ve cesur olmak istiyorsanız, tahta parçasını en az 1 dakika tutmaya başlayın.

 

 

YORUM GÖNDER

 • İsim
 • Eposta
 • Yorum

YORUMLAR (0 )