Geciktirici Sprey Eczane Resmi Satış, Geciktirici spreyler 39 TL Kampanya Ürün Görseli

Cinsel terapide ilaç tedavisi

Cinsel terapide ilaç tedavisi Cinsel terapide ilaç tedavisi

İnsanların bir çoğu cinsel hayatlarını yaklaşık olarak 30 yaşlarına kadar üremek için devam ettirmektedir. Daha çok bu yaşlara kadar orgazma odaklı olarak cinsel hayatlarını geçirmektedirler. Otuzlu yaşlar dan itibaren yaş arttıkça ne yazık ki cinsel hayatınız da problemler yaşayabilirsiniz. Bu problemleri de ortadan kaldırmak için mutlaka uzman desteği almanız gerekebilir.

 Cinsel terapide ilaç tedavisi işte kullanılan bazı ilaçlar :

  • Trankilizanlar ve sedatif ilaçlar : Cinsel işlev bozuklukları yaşayanlar da endişe ve korku olayının ortadan kalkması için kullanılır.
  • Antidepresanlar : Cinsel tepkileri olumsuz yönde etkileyen depresyon durumlarına karşı olumlu yönde etkilerine oluşması için kullanılmaktadır.
  • Afrodizyaklar : Afrodizyaklar cinsel istek ve arzunuzun artmasına yardımcı olan bitkisel gıdalardır.
  • Alkol : Çoğu insan heyecanını ve stresini yatıştırmak için alkol kullanımı gerçekleştirmektedir. Ancak bu durum da abartmak doğru değildir.
  • Hormon tedavisi : Testesteron tedavisi , kan yağları ve kilo kontrolü yaparak kullanılmalıdır. Vücutta eksikliği saptanırsa iktidarsızlık tedavisin de kullanılmaktadır.

Cinsel terapi insanların hayatların da her zaman çok önemli gelişmelere yol açmak da ve çok daha rahat bir insan olmalarına yardımcı olmaktadır. Cinsel terapi yardımı alan bireyler her zaman cinsel hayatların da daha sağlıklı ve heyecanlı olarak hareket edebilmektedirler. Cinsel hayatınız da başarı ve istikrara sahip olmak istiyorsanız sorunlarınızı dert etmeli ve mutlaka profesyonel yardım almalısınız.

Erkeklerin bir çoğu profesyonel destek almadıkları için sorunları için de boğulup gitmektedirler. Sorunlarınızı her zaman yardım alarak çözmeye çalışın. Bu şekil de kendinizi çok daha mutlu bir insan olarak hissedeceksiniz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )