Geciktirici Sprey Eczane Resmi Satış, Geciktirici spreyler 39 TL Kampanya Ürün Görseli

Cinsellikle ilgili yanlış bilinenler

Cinsellikle ilgili yanlış bilinenlerCinsellikle ilgili yanlış bilinenler

Cinsellik insan yaşamın da en haz verici duygu alışverişi yüksek olan gereksinimlerden bir tanesidir. Kişinin beden sel olarak başka bir kişiyi tanımasına ve kabullenmesi gereken bir en üst yakınlaşma çizgisidir. Cinsellik de bir çok durum gibi yani yemek, yemek , temizlenmek ve giyinmek gibi bir üzerin de durulması gereken konuşulması gereken bir konu olmasına karşı ülkemiz de bu konu çok önemsiz bir durum gibi konuşulmamaktadır. Toplumsal bir eylem olduğu için kültürel etkilere açıktır. Kişilerin cinsel bilgileri nesilden nesile aktarması çok önemli bir yer tutmaktadır. Çünkü kişiler bu durumları yaşamların da neleri yapıp neleri yapmamaları gerektiğini öğrenmişlerdir.

  • Cinsel mitler: Cinsellikle ilgili bilgilerin çoğunun yanlış kulaktan duyma bilgiler olmasıdır.
  • Cinsellikte başarıya ulaşmak son derece önemlidir.
  • Sağlıklı ve olumlu bir erkeğin cinsel hayatın da yani cinsel performansın da bozulma yaşanmaz. Erkek cinsel ilişkiyi her zaman ister ve her zaman cinselliğe hazırdır.
  • Erkeğin sertleşme olmaması ne yazık ki eşini sevmediği ondan hoşlanmadığı anlamına gelmektedir.

Cinsel konular da edindiğiniz yanlış bilgiler sizlere her zaman rahatsızlık vermektedir. Bu yanlış bilgiler insanların psikolojik olarak problemler yaşamasına neden olur. Cinsel hayatınız da bu sorunların yaşanmasına her zaman engel olmanız gerekmektedir. Doğru cinsel bilgiler her zaman sizlere daha mutlu bir gelecek getirecektir. Özellikle cinsel mitlere inanan erkekler cinsel hayatların da başarısız olmaktadırlar. Cinsel hayatınız da başarılı bir erkek olmak için her zaman doğru cinsel bilgilere inanın.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )