Geciktirici Sprey Eczane Resmi Satış, Geciktirici spreyler 39 TL Kampanya Ürün Görseli

Cinsellikte iletişim

Cinsellikte iletişimCinsellikte iletişim

Yaşamınızın kaliteli geçmesi için en önemli gerekliliklerden bir tanesi de sağlıklı bir yaşam olduğu kaçınılmaz bir durumdur. Cinsellik kişiyi biyolojik, psikolojik ve sosyal açıdan etkileyen çok önemli bir durum olmakla beraber, aynı zaman da hakkın da bir çok yıkılamayan durum olduğu da bilinenler arasın da yer almaktadır. Cinsellikle ilgili yıkılamayan bu duvarlardan bir tanesi de kişilerin  partnerleri ile konuşamaması durumudur. 

Çocukluk yaşların da öğretildiği gibi cinsellik fazlaca mahrem bir konu olarak öğretilir ve o şekil de de kabul görür. Cinsellik ile ilgili öğretilen konular iki çiftin arasın da bile sıkıntı veren ve kaçınılan bir konudur. Kişiler bu konuları sadece arkadaş ortamın da eğlence olsun diye konuşabilmektedir. Bunun dışın da cinsellik ile ilgili konuşmak da zorluk çekmektedirler.

Aslın da cinsellikle ilgili bir çok konu sadece konuşularak dahi çözülebilecek niteliktedir. Cinsel sorunlar yaşayan erkek olsun kadın olsun ilk başta eşi ile rahat bir şekil de konuşabilmelidir. Bu konular da kişiye en çok yardımcı olacak kişi eşidir.

Cinsellikte iletişim eksikliği sizlere her zaman büyük zararlar verir. Bu neden ile cinsel konular da kendinize her zaman eşiniz ile iletişim şansı vermeniz gerekmektedir. Eşiniz ile iletişiminizin iyi olması ne istediğini daha iyi bilmenize ve birbirinizi çok daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır.

Cinsel konular da her zaman erkeklerin, bayanları konuşmak için cesaretlendirmeleri gerekmektedir. Bir erkek bu konu da eşini ne kadar cesaretlendirmeyi başarır ise çok daha mutlu bir gelecek geçireceksiniz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )