Geciktirici Sprey Eczane Resmi Satış, Geciktirici spreyler 39 TL Kampanya Ürün Görseli

Delay sprey nedir ?

Delay sprey nedir ?Delay sprey nedir ?

Delay sprey 25.000 ve 48.000 ürünlerin den oluşmaktadır. Üzerin de köpek balığı resmi olduğu için delay spreye köpek balığı spreyi ismi de verilmektedir. 45 cc standart boyutlar da olup yaklaşık olarak 100-150 kullanımlık olan bir üründür. Delay markası Alman ürünüdür. Made in Germany yazmayan ürünler kesinlikle orjinal ürün değildir bu neden ile sahte ürünleri almamanızı öneriyoruz.

Firmamız bu konu da sizlere güven vermek amacı ile sizlere kargo şubesinden teslim aldığınız ürünleri açıp kontrol etme hakkı tanımaktadır. Kargolarınızı kontrol edip daha sonra ücretini ödeyebilir ve istediğiniz ürün olup olmadığına bakabilirsiniz. Sizler de ürünleri sipariş vermek için bizleri sipariş ve destek hattımız dan hemen arayabilirsiniz.

Siparişlerinizi isterseniz kargo şubelerin den teslim alabilir, isterseniz de adresinize teslim alabilirsiniz. Ödeme seçeneğin den istediğinizi seçebilir ve isterseniz online olarak ödeme yapabilir ya da kapıda nakit , kapı da kredi kartı ile ödeme seçeneklerin den faydalanabilirsiniz. Beklemeyin ve sizler de en uygun fiyat avantajları ile ürünlere sahip olabilirsiniz.

Delay markası hakkın da sizlere bu yazımız da bilgi vermeye çalıştık. Delay sprey kullanabileceğiniz ürünler arasın da sizlere kaliteli bir sprey sunmaktadır. Almanya’dan ithal olarak gelen bu ürün sayfamız da en özel kampanyalar ile sizlere sunulmaktadır. Ürünlerinizi istediğiniz saatte bizleri arayarak sipariş verebilirsiniz. İsterseniz de sayfamız da yer alan müşteri ve destek hattı telefon numaralarımız dan bizleri arayabilirsiniz.

Ürünlerimiz diğer siteler de ki su dolu ürünler gibi değil orjinal faturası ile birlikte sizlere gelmektedir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )