Geciktirici Sprey Eczane Resmi Satış, Geciktirici spreyler 39 TL Kampanya Ürün Görseli

Eczanede Geciktirici Satılır Mı?

Geciktiriciler eczanelerde satılabilen ürünlerdir ancak eczanelerde satılan geciktiriciler genellikle reçeteli ürünlerdir aynı zamanda ilaç olarak satılırlar. Yani bu ilaçlar doktorlardan istenilen reçeteler ile satılır bu nedenle geciktiricileri eczanelerden satın alabilmeniz için reçete gerekir.

Eczanede Geciktirici Satılır Mı?

Eczanede Geciktirici Satılır Mı?

Diğer taraftan sitemizde satışı yapılan ürünler ise yine geciktirici ünvanını taşır ancak ilaç değildir, reçete gerektirmeden satışı yapılabilir. Fakat bu ürünler reçetelerden feragat ederken aynı zamanda ilaç ünvanından da feragat eder yani bitkisel takviye olarak adlandırılırlar. Bu gibi ürünleri satın alırsanız etki görme olasılığınız bulunuyor fakat doktorlardan daha size uygun ürünleri reçeteletebilirsiniz.

Diğer yandan bitkisel takviyeler genel olarak yan etkisi olmayan ürünler denebilir. Geciktirici sprey gibi ürünler hap tarzı ürünler olmadıklarından dolayı metabolizmada yan etki oluşturmazlar, oluşturacakları en büyük yan etki sıkılan bölgedeki ciltte kızarıklık olur. Daha büyük bir cinsel yan etki görmeniz pek mümkün değildir.

Geciktirici spreyleri eczanelerden alabilmek için doktorlara uğramanız gerektiğini unutmayın. Bu tür ürünleri sitemizden 7/24 sipariş edebileceğinizi de unutmazsanız her an başınız sıkıştığında bizden sipariş verebilirsiniz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )