Geciktirici Sprey Eczane Resmi Satış, Geciktirici spreyler 39 TL Kampanya Ürün Görseli

Erkekler de cinsel doyumsuzluk

sddddddddddddErkekler de cinsel doyumsuzluk

Amerika’da yapılan bir araştırmaya göre insanların %50’sinin , internete girdiği ve bu oranın 3’te 1’inin de cinsel içerikli sitelere girdiği tespit edilmiştir. Bu oran oldukça yüksek bir orandır.

Erkekler de cinsel doyumsuzluğun çeşitli nedenleri olabilir. Erkeğin kendi yaşadığı cinsel isteksizlikleri, memnuniyetsizlikleri, erken boşalma sorunu neden olabilir. Partnerin çeşitli cinsel sorunları ya da sıklık uyumsuzluğu erkekler de cinsel doyumsuzluk bunlara neden olabilmektedir.  Yani cinsel doyumsuzluğa bir çok şey neden olabilmektedir.

Sanal seks oldukça yaygın olarak görülmektedir. Buna bir açıklama yapmak gerekir ise cinsel zevk amacı ile, sonu mastürbasyon ile sonuçlanan karşı da ki kişi ile görsel olarak çeşitli cinsel içerikli konuşmalar yapma gibi çeşitli uğraşlardır. Özellikle içine kapanık insanlar da kendini çok ifade edemeyen kişiler de karşısın da tanımadığı ya da hiç görmediği kişiler olduğu için kendisini daha rahat hissetmek de ve daha kolay bir şekil de dile getirebilmektedir.

Kadınlar erkeğin internet üzerinden cinsel içerikli sitelere girmesini istemiyor ise bu durum ilişki de problemler yaratabilir.

Erkeklerin cinsel fantezilerini ve duygularını kullanmaları son derece normal bir durum olsa da, cinsel fanteziler sınırını aştığı zaman erkekler de psikolojik olarak büyük problemlere neden olabilir. Bu gibi durumlar psikolojik olarak sizlere doyumsuzluğu getirebilir. Erkekler de cinsel doyumsuzluk da son yıllar da klinik olarak şikayet alan problemler arasın da yer almaktadır.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )