Geciktirici Sprey Eczane Resmi Satış, Geciktirici spreyler 39 TL Kampanya Ürün Görseli

Erkekler de cinsel isteksizlik alarmı !

sertleşme sorunu nasıl anlaşılırErkekler de cinsel isteksizlik alarmı !

Cinsel birliktelik için daha az arzu duyan , cinsellikle ilgili düşüncelerin de daha az arzu duyan bir çok erkek bulunmaktadır. Cinsel istek biyolojik, psikolojik, duygusal pek çok faktörden etkilenmektedir. Erkeklik hormonu olarak bilinen testosteron cinsel istek üzerin de önemli bir etkiye sahiptir. Testosteron sizlere cinsel isteğiniz verirken aynı zaman da sağlıklı bir fiziksel, zihinsel ve biyolojik yapı da vermektedir. Cinsel iktidarı, fiziksel ve zihinsel iktidarı kısacası dinamik, aktif ve güçlü bir erkekten beklenen her şeyi kontrol ediyor ve düzenliyor.

İktidar Hormonu Testesteron;

Cinsel bölgeyi ilgilendiren travmalar, kabakulak gibi enfeksiyonlar, kanda demir fazlalığı, böbrek-karaciğer sorunları, şeker hastalığı, tiroit problemleri testosteron üretimini düşürebiliyor. Testesteron hormonunu destekleyen beyin bölgesin de oluşan problemler veya bazı ilaçların kullanımı da testosteron hormonunun azalmasına neden olabilmektedir. Testosteron hormonunun yaş ile birlikte de azaldığını bilmeniz gerekmektedir. 30’lu yaşlardan itibaren başlayan bu düşüş 45 yaşların da kendisini daha çok belli ederek cinsel hayatınız da büyük bir düşüş yaşatabilmektedir.

Cinsel isteksizlik her zaman bayanların ortak problemleri arasın da yer alan bir sorun olarak görülse de, bu cinsel sorunlar aynı zaman da erkeklerin de ortak problemleri arasın da yer almaktadır. Cinsel sorunlarınıza karşı her zaman dikkatli olmanız gerekmektedir.

İsteksizlik ya da her hangi bir cinsel problem mutlaka yardım almanız gerekmektedir. Profesyonel yardım almadan cinsel sorunlar dan kurtulmak mümkün değildir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )