Geciktirici Sprey Eczane Resmi Satış, Geciktirici spreyler 39 TL Kampanya Ürün Görseli

Erkeklerin gözüyle evlilik !

Erkeklerin gözüyle evlilik Erkeklerin gözüyle evlilik !

Erkekler için birini daha kaybettik , geçmiş olsun gibi sözler ile bakılan evlilik erkekler için sürekli beraber geçirilecek günler, özgürlüğün kısıtlanması, bağlılık yemini gibi durumları anlatmaktadır. İşte Erkeklerin gözüyle evlilik !

İlişkiler de kadınlar , evlilik teklifini erkeğin yapmasın da , evlilik süresinin, devamlılığın, mutsuzluğun, çocuk sahibi olma kararının her zaman erkekler tarafın dan verildiğini ve ilişkilerin erkekler tarafından yönetildiğini düşünmektedirler. Bu kadınların yaptıkları en büyük yanılgı dan bir tanesidir.

Evlilik erkekler için hayat kolaylaştıran bir durumdur. Bunun düşünen kadınların hepsi haklıdır. Bunu bilerek yaşayan çiftler ise evliliklerin de çok daha mutlu olacaktır. Erkekler evlendikten sonra beklentilerini artırmazlar tam aksine artık evlendikleri için beklentileri düşmektedir.

Erkekler ilişkilerin de elle tutulacak bir sebepleri olmadığı sürece de düzenlerini bozmayı asla düşünmemektedir. Yani erkekler ilişkilerin de esaret altın da kaldıklarını düşünmemektedirler.

Kadınlar ise her zaman hayatın kendi etrafların da dönmesini istemektedirler. Ancak hayat ne yazık ki kadınların etrafın da dönmeyecek ve evlenene kadar olan sürprizler evlendikten sonra olmayacaktır.

Erkeklerin gözü ile evlilik nasıl bir durum bu yazımız da sizlere anlatmaya çalıştık. Evlendiğiniz de cinsel hayatınıza özellikle dikkat etmeniz gerekmektedir. Cinsellik evliliğin en önemli parçaların dan bir tanesidir. Bu neden ile evli olan bireylerin mutlaka cinsel hayatlarına dikkat etmeleri gerekmektedir.

Evlilik erkekler için ne kadar korku dolu bir şey olsa da, erkekler de evlenerek sevdikleri insan ile bearber olmak ve onlar ile bir ömür geçirmek isterler.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )