Geciktirici Sprey Eczane Resmi Satış, Geciktirici spreyler 39 TL Kampanya Ürün Görseli

Erkeklerin heyecanını söndüren davranışlar

Erkeklerin heyecanını söndüren davranışlar Erkeklerin heyecanını söndüren davranışlar  

Kadınlar bazen farkın da olmadan öyle hareketler yaparlar ki erkekler onları çok seksi ve tatlı bulur. Daracık bir kotun içine girmek için zıplamanız, otururken ,düşünürken of çekmeniz bir çok şey erkeklerin çok hoşlarına gidebilir.

Bazı durumlar da vardır ki siz ne kadar seksi olduğunu düşünürseniz düşünün erkekler tarafın dan çok itici bulunmaktadır. İşte erkeklerin heyecanını söndüren davranışlar ;

Kadınlar bazen çok farklı bakışlar sergileyerek erkeklerini etkileyeceklerini düşünürler ancak bu nokta da unutmamanız gereken en önemli şey erkeğinize her zaman doğal ve güvenilir bakmak olmalıdır.

Çok açık giyinmek erkeğinizi tahrik edecek bir durum olsa da bazen erkekler bu kadar açık giyinmenizi sevmezler ve nedenini gerçekten de çok merak ederler.

Erkekler kadınların alkol almasın dan hoşlanırlar ancak ilk bir kaç saatin den , bir kadın gereğin den fazla içip bir de erkek arkadaşına yük oluyor ise ortada büyük bir sorun var demektir.

İlişkinin daha başın da yatak da garip istekler de bulunmak da erkekleri soğutan nedenler arasın da yer almaktadır. Erkeklerin cinsel hayat da isteklerinin söneceğini söylesek  çok da yanlış durumlar dan söz etmiş olmayız.

Bu durumları yazımız da sizlere aktarmaya çalıştık. Cinsel hayatınızı daha mutlu bir birey olarak geçirmek istiyorsanız her zaman bu konuya karşı dikkatli olmanız gerekmektedir. Cinsel hayat da bayanların bu duruma karşı çok daha dikkatli olmaları gerekmektedir. Cinsel mutluluk her zaman bayanların istekleri gibi olmamaktadır.

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )