Geciktirici Sprey Eczane Resmi Satış, Geciktirici spreyler 39 TL Kampanya Ürün Görseli

Erken boşalma nedir

erkenBosalma

Erken boşalma nedir

       Erken boşalma her erkeğin başına gelebilecek bir cinsel yetersizlik veya hastalık gibi görülebilir. Aslında bu bir problem olmamakla birlikte cinsel uyumsuzluktır. Cinsel ilişki sırasında en önemli durum cinsel uyumdur. Bu nedenlerden dolayı erkek ve kadının orgazma ulaşmadan önce veya ona ruhen yeterli gelecek şekilde beraber olamayıp erken boşalmanın bir sorun olarak tanımlanmaktadır. Daha çok cinsel uyumsuzluk olarak görmek daha gerçekçi bir yaklaşım olacaktır.

        Sonuç olarak erken boşalma bir cinsel sağlık sorunu değil bir cinsel uyumsuzluktur. Bu sorunun çözülmesi gerekmektedir. Bu uyumsuzluğun giderilmesinde bir uzman tarafından tedavi edilmeniz büyük bir önem arz etmektedir. Bir erkeğin eşi ile kurduğu ilişide kendisi boşalmadan önce eşi orgazma ulaşabiliyorsa yada eşi tam tersine geç orgazm olabiliyorsa bu durumda cinsel bir uyumsuzluktur.

         Bu durumlarda kişilerin boşalmaları farklı tanımlanabilmektedir. Yapılmış olan istatistiklere dayanarak kadınların ve erkeklerin ortalama olarak normal sayılan boşalma süreleri mevcuttur. Eğer erkekler bu sürenin altında orgazm olabiliyosa erken ve kadın bu sürenin üstünde boşalabiliyorsa bu durumda da geç boşalma olarak adlandırılabilir. Bu çiftlerin ciddi bir cinsel uyumsuzluk sorunları mevcuttur ve uzman yardımı almalı büyük önem arz eder. Yani erkek ve kadının orgazma ulaşma sürelerini standart düzeylere çekmeleri gerekir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (1 )

  • Geciktirici hap eczane | Geciktirici Sprey Eczane – Satıs Sitesi – 35 TL
  • […] belli süre sonra sıkıntılar doğurabilir. Her erkeğin başına gelebilecek bir sorundur.  Erken boşalmaya aslında sorun veya hastalık demek yanlış olur. Erken boşalmaya neden olanlar […]