Geciktirici Sprey Eczane Resmi Satış, Geciktirici spreyler 39 TL Kampanya Ürün Görseli

Geciktirici jel markaları

Geciktirici jel markaları geciktirici ürünler piyasada genelde sprey ve krem olarak bilinmektedir. Sprey olan geciktirici spreyler viga delay gibi markalarda bulunurken krem olarak ise yine viga delay ve eros krem gibi markalarda bulunmaktadır. Bunun dışında porcodile sprey ve krem çeşitleri de bulunmaktadır. Bu sprey ve krem çeşitlerinin yanında günümüzde bir de jel olarak geciktirici ürünler piyasaya çıkmıştır. Kremin aksine daha sıvı görünürken spreylerin aksine ise daha katı yapıdadırlar. Bu nedenle de bazı kişiler için daha da kullanışlı olmaktadır.

ertrtYavaş yavaş artan geciktirici jel ürünleri krem ve sprey ile hemen hemen aynıdır. Kullanan kişilerin memnuniyet düzeyleri birbirlerine çok yakındır bu nedenle hangisini daha kolay kullanabiliyorsanız onu kullanmanızı önermekteyiz. Özellikle bazı erkekler kutularına dikkat etmektedir.

Bunun nedeni ise bazı kişilerin ürünleri yanlarında taşımak istemeleri ve büyük boyutlu ürünleri yanlarında gezdirmeleri zor oluyor. Hem ağırlıkları fazla olduğu için ağır geliyor hem de ürünler büyük olduğu için dışarıdan belli oluyor. Bu nedenle de taşıması kolay ve dışarıdan görülmeyen ürünleri tercih ediyorlar.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )