Geciktirici Sprey Eczane Resmi Satış, Geciktirici spreyler 39 TL Kampanya Ürün Görseli

Geciktirici Sprey kullanmak zararlı mı

Çiftler cinsel birlikteliklerinde daha uzun ve kaliteli birleşmelerin hayalini kursalar da, maalesef erkeklerde yer alan ‘’ erken boşalma ‘’ sorunlarından kaynaklı olarak sadece hayal olarak kalıyor. İlerleyen dönemlerde eğer ki bu sorun bir çözüme ulaştırılmazsa, maalesef çiftler arasında çatışmalar meydana gelebilmektedir. Sizlerde artık partneriniz ile aranızda olan buzları eritmek ve onu tatmin etmenin duygusunu yaşamak istiyorsanız, cinsel destek ürünleri arasında yer alan geciktirici sprey kullanımlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Geciktirici sprey nedir?

Genel olarak ülke genelinde erken boşalma denildiğinde, 1 ile 5 dakika aralığında boşalan erkekler ön plana çıkmaktadır. Penis üzerinde yer alan noktaların, aşırı uyarılması halinde bu süreç içerisinde boşalma gerçekleşmektedir. Sizlere bahsettiğimiz geciktirici sprey ise, aşırı uyarılan noktalarda minimal uyuşmalar sağlayarak, süreci uzatmakta destek oluyor. Bu ürün her hangi bir tedavi amacı gütmese de, genel olarak kullanıcılarında erken boşalmayı engelliyor ve daha uzun birliktelikler için tüketişine destek oluyor. Her hangi bir ilaç olarak kullanılması tavsiye edilmezken, geceyi uzun geçirmek isteyenler için bir alternatif olarak tanımlanmaktadır.

Doğru kullanım nasıldır?

Pek çok web adresinde kullanımına ilişkin farklı bilgiler yer almaktadır. Aslında genel olarak geciktirici sprey ürünleri penis baş ve dip kısımlarına 1-2 fıs püskürtülerek kullanılmaktadır. Fakat bazı marka ürünleri penisin tamamına uygulanması doğru görülmektedir. Bundan dolayı farklı kullanım şekillerine ulaşmak mümkün oluyor. Böylelikle sizler ürün kullanım talimatlarına göz atarak en doğru bilgilere erişebilirsiniz. Fakat dikkat etmeniz gerekiyor ki, daha iyi ve hızlı etki alabilmek için, temizlenmiş, gözenekleri açılmış, erekte olan penise uygulamak uygun görülüyor. Genel bilgilere, ürün kullanım talimatlarından ulaşabilir, FDA onaylı, orijinal ve faturalı ürünlerden seçimler yaparak daha sağlıklı kullanımlar gerçekleştirebilirsiniz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )