Geciktirici Sprey Eczane Resmi Satış, Geciktirici spreyler 39 TL Kampanya Ürün Görseli

geciktirici ürünler nasıl kullanılır

 Geciktirici ürünler nasıl kullanılır? 

Erken boşalma sorunu günümüzde en çok yaşanan sorunlardan birisi haline gelmiştir. Bu sorunun yaşanmasında kişinin yaşantısı ve ruh hali en büyük etkendir. Aslında uzmanlar tarafından erken boşalma problemi ergenlik döneminde yaşanılan mastürbasyon tecrübelerinin bilinç altına bıraktığı bir anı olarak söylenmektedir. Erken boşalma problemini ergenlik dönemi geçiren kişinin aile bireylerine yakalanma korkusundan kaynaklı olduğu söylenmektedir. Ve küçüklükten bu zamana kadar bilinç altında yerini koruduğu bilinmektedir.

Erken boşalma sorunlarında geciktirici sprey kullanımı ve geciktirici hap kullanımı çok yaygın bir şekilde devam etmektedir. Çiftler geciktirici spreyleri ilişkilerine daha çok zevk katmak içinde kullanmaktadır. Doğru ürün tercihini yapmak için ürünü aldıktan sonra muhatap bulabileceğiniz yerlerden almanız sağlığınız için daha iyidir. Erken boşalma sorunu yaşayan kişiler geciktirici spreyi şu şekilde kullanmaktadır.

Geciktirici sprey kullanılmadan önce çalkalanmalıdır.

Çalkalandıktan sonra sünnet bölgesinin üzerine 5 kere sıkılmalıdır.

Sünnet bölgesine sıkıldıktan sonra parmak uçlarınız ile yaymanız gerekmektedir.

Cinsel ilişkiden 10 dakika 15 dakika kadar önce kullanmaya özen gösteriniz.

Eğer oral ilişkiye girecekseniz penisinizi yıkamanız gerektiğini unutmayınız.

Erken boşalma sorunlarında ürün kullanmadan önce doktor gözetimi altında tedavi olmanız ileride yaşayacağınız ilişkileriniz için daha iyi olacaktır. Erken boşalma sorunlarından tamamen kurtulduğunuzda daha iyi bir cinsel yaşam sizleri bekliyor olacaktır.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )