Geciktirici Sprey Eczane Resmi Satış, Geciktirici spreyler 39 TL Kampanya Ürün Görseli

Geciktirici Ürünlerin Kullanımı

 

Erken boşalma sorunu erkeğin ilişki esnasında bir ile beş dakika arasında boşalmasına verilen addır. Erken boşalma sorunları doktorlar tarafından psikolojik olarak gerçekleştiği söylenmektedir. Erken boşalma sorunu günümüzde bir çok evliliğinde düşmanı olmuştur. Erken boşalma sorunlarında cinsel ilişkide kendini yetersiz hisseden erkek cinsel isteksizlik problemi ile de karşı karşıya gelebilmektedir. Erken boşalma sorunlarında doktorlar tarafından yada kişilerin internet üzerinden ya da arkadaşlarından duydukları ve tavsiye üzerine ilk başvurdukları yol geciktirici sprey yada geciktirici ürün kullanımıdır.

Erken boşalma sorunlarında kullanılmakta olan geciktirici ürünler farklı çeşitlerde olduğundan dolayı kullanımları da değişiktir. Erken boşalma sorunlarında geciktirici spreyler geciktirici jeller geciktirici haplar kullanılmaktadır.

Geciktirici sprey ilişkiye girmeden 5 dakika öncesinde 5 kere sünnet bölgesine sıkılmaktadır. Spreyi sıktıktan 10 dakika sonra ilişkiye girebilirsiniz.

Geciktirici kremler ve jeller de penis üzerine uygulanarak kullanmaktadır.

Erken boşalma problemlerinde kullanılan haplar ise ilişkiye girmeden 45 dakika kadar önce kullanılır.

Bu tür ürünlerin kullanımları yukarıda yazılan gibidir fakat etkileri kişiden kişiye göre değişkenlik gösterebilir. Erken boşalma sorunlarında kullanılan ürünlerin sağlığınızı bozmamasına ve kaliteli kaynaklardan almaya özen göstermeniz gerekmektedir. Erken boşalma sorunlarında kullanılan bu ürünleri doktor tavsiyesi üzerine de alabilirsiniz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )