Geciktirici Sprey Eczane Resmi Satış, Geciktirici spreyler 39 TL Kampanya Ürün Görseli

İzmir

Günümüzde erkek nüfusunun büyük bir bölümünün bulunduğu ilimiz de İzmir ilimizdir. İzmir’de geciktirici ürünlerin satışı büyük bir hızla devam ediyor aynı zamanda İzmir firmamızdan en çok geciktirici sprey satın alan illerin başında geliyor. Peki, İzmir neden bu kadar geciktirici ürün satın alıyor veya kullanıyor?

Aslında bu ürünleri sadece İzmir satın almıyor ülkenin her ilindeki erkekler bu ürünleri kullanıyor. Peki, neden bu ürünleri kullanan sayıları bazı illerde çok bazı illerde az? Çünkü bu ürünler doktor tavsiyesi almayan, almak istemeyen, doktora başvurmak istemeyen erkekler için üretiliyor. Erkeklerin büyük bir bölümü cinsel aktivitelerini, cinsel sorunlarını doktorları ile paylaşmak istemiyor bu durumda cinsel aktivitelerde kullanılan geciktiriciler, performans arttırıcılar, iktidar sağlayıcılar devreye giriyor.

Geciktirici ürünlerin en iyi markaları firmamız tarafından satılıyor. Bu ürünleri sipariş verdiğiniz anda yola çıkıyor ve akşam 5’e kadar verilen tüm siparişler hazırlanarak yollanıyor. Bu siparişler eğer İstanbul çevresi illere gidiyor ise ve Karadeniz illerine gidiyor ise 1 günde diğer illere ise 2 günde ulaşıyor.

siparişş

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )