Geciktirici Sprey Eczane Resmi Satış, Geciktirici spreyler 39 TL Kampanya Ürün Görseli

Kalem Geciktirici Sprey

Cinsel destek ürünleri, birbirinden farklı marka ve model dahilinde tüketicilere sunulurken, elbette ki ürün özellikleri arasında genel olarak olumlu etkilerinin yanı sıra; kolay kullanım ve taşıma kolaylığı aranmaktadır. Tüketiciler de bu özelliklere sahip olan ürünler kapsamında ürün satın almak isterken hem kolay kullanım hem de kolay taşıma ihtiyaçlarına karşılık verebilecek bir ürün geciktirici kalem v-gold sprey şeklinde satışa sunulmuştur.

8 ml – 10 ml özel kutu

Genel olarak geciktirici spreyler 45 ml olarak satışa sunulmaktadır. Elbette ki her an yanınızda bulundurmanız mümkün olmuyor. Böylelikle V- GOLD tüketicileri düşünerek, daha küçük ebatlara sahip olan özel tüpler kullanarak, 8 ml ve 10 ml özellikli olan geciktirici kalem v-gold sprey ürünlerini üretti ve satışa sundu.

Etkileri aynı mı?

Diğer geciktirici sprey ürünleri ile arasında etki farkı bulunmayan bir üründür. Yine içerik aynı içerik olurken, sadece özel kutuda satışa sunulmuştur. Böylelikle de cebinizde, çantanızda, araba da ya da çekmecenizde sürekli olarak bulundurulabilecek bir ürün haline gelmiştir.

Satın almak için ne gerekiyor?

Tüketiciler bu ürünleri kredi kartı, EFT ve havale yöntemlerinin herhangi birisini kullanarak satın alabilirler. Avrupa’ dan ithal edilen bu ürünler gibi, geciktirici kalem v-gold sprey ürünü de web satış platformları dahilinde ev ya da iş adreslerine teslim edilmektedir. Teslimat esnasında ise gizli paket özellikleri kullanılarak, paket içeriği kimse ile paylaşılmamaktadır.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )