Geciktirici Sprey Eczane Resmi Satış, Geciktirici spreyler 39 TL Kampanya Ürün Görseli

Kısa Süreli İlişkilere Karşı Çıkın

Kısa süreli ilişkiler erkeklerin son yıllardaki en çok rastladıkları cinsel problemlerden biridir. Özellikle bizim gibi geciktirici ürün satan firmalar için bu durum daha da bir önem kazanıyor çünkü bizi arayan kişilerin büyük bir kısmı ilişki sürelerinin son derece kısa olmasından yakınıyor. Erken boşalma adlı problem ilişki süresini son derece kısaltıyor ancak bunun yanı sıra kısa süreli ereksiyonlar da bildiğiniz gibi erkeklerin ilişkiye girmesini engelleyebiliyor, ilişki zamanlamasında problemler, ilişki süresinde kısıtlamalar oluşturuyor.

 

Kısa Süreli İlişkilere Dur Demelisiniz

Kısa Süreli İlişkilere Dur Demelisiniz

 

Bir çok erkek bu durumu doktorları ile tedavi uygulamaya çalışarak (psikolojik tedavi veya ilaç tedavisi gibi…) veya satışını yaptığımız bitkisel ürünleri kullanarak bu tür kısa süreli ilişkilere karşı çıkıyor. Kısa süreli ilişkileri kabul etmemek tedaviye başlangıç olarak sayılabilir, bir tür baş kaldırma olarak görülebilir bu nedenle dediğimiz gibi karşı çıkmak, tedaviye niyet önemlidir.

 

Bu tür sorunlara karşı boyun eğmemenizi öneriyoruz. Sitemizden satışı yapılan geciktirici sprey eczanelerde de satılıyor olabilir, bu tür durumlar ile müşterilerimiz telefon çağrıları yapıyor ancak bu tür ürünleri satışı eczanelerde reçete ile yapılıyor ise doktor reçetesi olmadan bu ürünleri satın alamayacağınızı da bildirmek isteriz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )