Geciktirici Sprey Eczane Resmi Satış, Geciktirici spreyler 39 TL Kampanya Ürün Görseli

Porcodile Geciktirici Sprey – Erken Boşalma

porcodile

Uzun Birliktelikler Sizlerinde Hakkı

Doğumdan ölüme kadar insan hayatının önemi oldukça büyüktür. İnsan hayatı kadar çiftlerin cinsel yaşantıları da aslında oldukça önemlidir. Yaşam boyunca çiftlerin mutlu veya mutsuz olabilmelerini cinsel yaşantılarda tetiklemektedir. Bu kanıdan yola çıkacak olursak eğer, her ne kadar insanlar yaşantılarına ve mutluluklarına önem veriyorlarsa, cinsel yaşantıları doğrultusunda da bu önemi vermek zorundadırlar. Fakat günümüze baktığımızda, yoğun ve streslerle dolu olan bir iş hayatı, zorlu okul süreçleri ve hayatın daha başka bir çok problemi sayesinde cinsel hayatlara verilen önem oldukça kısıtlı bir süreç. Aslında cinsel hayata ayrı bir zaman ayırmak çiftlerin aşk hayatlarındaki mutluluğu daha da artıracaktır.

Fakat bahsettiğimiz gibi bazı psikolojik sorunlar çiftlerin cinsel yaşantılarında bazı problemlerle karşılaşmak zorunda bırakıyor. Mesela erken boşalma problemini ele alacak olursak, stresli ve yoğun tempoda çalışan, yorgun kişilerde daha fazla görülmektedir. Bu etkenlerin yanı sıra, erken boşalma sürecini, düzensiz ve sağlıksız beslenmeler de oldukça fazla tetiklemektedir. Her farklı kişide bu problem başka sebeplerden kaynaklanıyor olabilir. Bu sebeple erkekteki erken boşalma problemlerinin ne sebepler doğrultusunda gerçekleştiğini saptamak ve karar vermek gerekmektedir. Çünkü psikolojik etmenlerin yanı sıra fizyolojik etmenlerde bu problemi zaman zaman tetiklemektedir.

Artık çiftlerimiz bu problemlerin önüne geçebilecek bir dünyada yaşadıklarını bilmeleri gerekmektedir. Gelişen teknoloji ve tıp sayesinde üretilmiş olan porcodil 45 ml geciktirici sayesinde, sizlerin de doğal hakkı olan kaliteli ve uzun birliktelikleri sağlayabileceksiniz.

PORCODİLE geciktirici sprey nedir?

Yıllardır erken boşalmalara karşı etkisini göstermiş ve baylar için üretilmiş olan bu ürün, mutluluğu hak eden siz çiftlerin aralarında bir problem olan erken boşalma sorununu ortadan kaldıracak olan geciktirici etkili cinsel destek ürünüdür. Geciktirici etkisinin yanı sıra sertleştirici özelliğe sahip olmasından dolayı, kısa sürede ulaşabileceğiniz sertliği uzun süre korumanızı da sağlamaktadır. Bu ürün sayesinde uzun ve sert ilişkiler sizleri beklemektedir.

Üretimi:

Şimdiye kadar sadece Avrupa ülkelerinde kullanılmakta olan porcodil geciktirci sprey 45 ml, artık Türkiye’de de satışı bulunmaktadır. Dünyada cinsel destek ürünleri üretiminde bir numara olan HOT Production firması tarafından seçkin bilim adamları sayesinde üretilmiştir.

İçeriği:

Porcodil 45 ml içeriğindeki yoğun E vitamini sayesinde sizlere doğal bir ilişki sunmak üzere özel formüle edilerek üretilmiştir. Yoğun E vitamini içeriğinin yanı sıra, badem yağı, aloevera yağı, biberiye yağı ve karanfil yağı bulunmaktadır. İçeriğinden de anlayacağınız üzere doğal ve bitkisel bir ürün olarak formüle edilmiştir.

Uyarı ve Yan Etkiler:

Geciktirici sprey niteliğinde olan bu ürünün bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır. Fakat kişiden kişiye farklılık göstereceği gibi porcodile geciktirici kullanım talimatlarını okuyarak ve bu talimatlar doğrultusunda kullanmanız daha uygun olacaktır. Doz aşımına dikkat etmeniz gerekmektedir. Ürünün talimatlarını okuduktan ve bu talimatlara uyduktan sonra uzun ve zevki iki katına çıkan ilişkilerinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Teslimat:

Web siteleri aracılığı ile ya da müşteri destek hatlarından temin edebileceğiniz bu ürün, kapınıza kadar getirilmektedir. Fakat günümüzde, ne kadar modern yaşantıya ayak uydurmaya çalışılsa da, bazı kısımlar tarafından bu ürünlerin kullanımı ayıp ve yasak olarak görülmektedir. Bu konuyu düşünüp hiç kafanızı yormanıza gerek yoktur. Çünkü porcodil 45 ml ürünü teslimatı tamamen gizlilik çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Dışarıdan hiçbir kimsenin anlayamayacağı şekilde özel olarak paketlenmektedir. Sizden başka kimsenin anlayamayacağı şekilde paketlenen ürün kapınıza kadar gelmektedir. Kapıda ise sizden başka hiç kimse tarafından alınmasına izin verilmeyeceğinden, aklınızda her hangi bir şüphe kalmasına da gerek yoktur. Cinsel destek ürünlerinin arasında bir numara olan bu ürün sizler için hiçbir engel tanımıyor ve her hizmeti en iyi şekilde vermeye çalışmaktadır.

 

 

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )