Geciktirici Sprey Eczane Resmi Satış, Geciktirici spreyler 39 TL Kampanya Ürün Görseli

Viga 50000 eczane

Viga 50000 eczane Viga 50000 eczane

Bu yazımız da sizlere spreyler arasın da em çok konuşulan sprey olan viga 50000 sprey hakkın da bilgi vereceğiz. Viga markası bir Alman ürünüdür. 45 cc olarak tasarlanmış olan bu sprey yaklaşık olarak 100-150 kullanımlık olan bir üründür. Ürünlerimiz hakkın da her konu da bilgi almak için müşteri ve destek hattı telefon numaralarımız dan günün her saatin de bizlere ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere günün her saatin de detaylı bir şekil de bilgi vereceklerdir.

Viga 50000 eczane satışı olan bir ürün değildir çünkü bu ürün bir ilaç değildir ve kesinlikle ilaç gibi tedavi edici özelliği bulunmamaktadır. İlaç vermek ya da tedavi etmek ancak alanın da uzman olan hekimlerin görevleri arasın da yer alır. Siz de ürün siparişi vermek istiyorsanız sayfamız da yer alan sipariş ver kısımın dan ya da bizleri arayarak siparişlerinizi verebilirsiniz.

Viga sprey üzerin de köpek balığı olduğu için, köpek balığı spreyi olarak da bilinmektedir. Viga 50000 sprey siyah kapaklı ve siyah demir şişeli olan ürünümüzdür. Orjinal viga 50000 sprey üzerin de mutlaka made in Germany yazması ve hologramının olması gerekmektedir. Hologramı olmayan ürünleri kesinlikle almayınız.

Siparişleriniz gizli paket olarak kargolanmak da ve paket üzerin de kesinlikle her hangi bir şey yazmamaktadır. Ürün siparişlerinizi vermek için siz de hemen bizleri arayarak detaylı şekil de bilgi alabilirsiniz. Ürünleriniz sizlere 1-2 iş günü içerisin de hızlı bir şekil de gelecektir.

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )