Geciktirici Sprey Eczane Resmi Satış, Geciktirici spreyler 39 TL Kampanya Ürün Görseli

Vpills geciktirici krem

Vpills markası herkes tarafından bilinmekte olan oldukça meşhur bir markadır. Bu markanın çeşitli alanlarda çıkarttığı ürünler de mevcuttur. Bunlardan bir tanesi herkesin de bildiği gibi bitkisel kapsül formunda olan bitkisel gıda takviyesi ürünüdür. Bunun dışında vpills markasının bir farklı ürünü de geciktirici spreyleridir.

Vpills geciktirici krem

vpills geciktirici krem saşeYeni kutu ve yeni görünümü ile daha fazla insanı memnun etmeyi amaçlamakta olan vpills markasının son ürünü ise vpills kremleridir. Bu kremler geciktirici krem olmakla birlikte oldukça güzel ve kaliteli bir yapıda insanların hizmetine sunulmaktadır. Vpills kremleri saşe şeklinde satılmaktadır ve bir tüp içerisinde olmadığından dolayı hem saklaması hem de taşıması oldukça kolaydır. Islak mendil boyutlarından biraz daha küçük boyuttadır ve içerisinde 3er gramlık krem bulunmaktadır. Vpills geciktirici kremlerin bir kutusunun içensinde 5 adet saşe bulunmaktadır.

İnsanlar bu saşeleri ceplerinde dahi taşıyabildikleri için çok fazla tutulan bir üründür. Yakın zamanda piyasaya çıkan bu ürün bir çok kişi tarafından sıklıkla ve rahatlıkla kullanılan bir ürün haline geldi insanlar bu ürün sayesinde ilişki sürelerinde güzel etkiler görebiliyorlar.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )